Hakkımızda

3N KİMYA PROFESYONEL

Hakkımızda

3N Kimya profesyonel geçmişten günümüze sağlıklı yaşamın vazgeçilmez unsuru olan hijyen ve temizliğin sağlanması için ürünler sunmak amacıyla 2006 yılında da kuruldu.

Konusunda uzman AR-GE ekibimiz ile dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek ihtiyaçlarınıza yönelik hijyen ve temizlik çözümlerini Magic Green ve Sihirli sıvı markalı ürünlerimizle sunmaktayız.

Üretim sürecinde ekolojik dengeyi ve insan sağlığını korumak amaçlı biyolojik olarak parçalanabilen hammaddelerden oluşan üstün performanslı ve çevre dostu ürünler üreterek gerek pratik gerekse teorik bilgileri müşterilerine ücretsiz olarak sunmaktadır.

DOĞA DOSTU ÜRÜNLER

Vizyonumuz

Üretimde  çevreye duyarlı uygulamaları önemsiyor rakiplerimizi değil aktif yaşam içerisinde yer alan müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak gündemimizi oluşturup yüksek kaliteyi amaçlıyor topluma destek olmayı hedefliyoruz.

ÇEVREYE DUYARLI

Misyonumuz

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin kimyasal maddelerle temasını minimum seviyede tutmak, daha az su, elektrik, işçilik ve daha çevreci üretim teknikleri ile son kullanıcılara en kaliteli, en hesaplı, ve yüksek standartta hijyen ve temizlik ürünleri çözümleri sunmak

REKABETÇİ FİYATLAR

Hijyen Sorumluluktur

Sürdürülebilir  temizlik ve hijyen için ürünlerimizi keşfedin!

Üretimden kullanıcıya giden süreçte hem çevre dostu hem de kullanıcı dostu olarak verimliliği ve performansı gözeterek en iyi temizlik ve hijyen sonucu elde edilmesini sağlayan ürünler ve sistemler sunuyoruz.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

3N KİMYA Profesyonel iş ortağınız

Halı yıkama / Kuru temizleme / Oto yıkama  /  Otel konaklama / Temizlik  hizmetlerinde

En etkili en yeni temizlik ve hijyen çözümlerini sunmaya devam ediyoruz.

Ürün temini

Ürünlerimizi temin edebilmeniz için sizlere bir çok çözüm sunuyoruz

Pazar yeri sitemiz www.marketim90.com e-ticaret sayfamız ve Whatsapp ile bize ulaşarak da sipariş verebilirsiniz.

3N Kimya ürettiği her üründe olduğu gibi parfümler konusunda oldukça iddialı

Konsantre uzun süre kalıcı koku çeşitleriyle herkesi etkisi altına alan özgün akıllarda kalıcı  halı ve çamaşır parfümleriyle gittiğiniz her eve temizliğin kokusunu götürün.

                                                                                                            

3N Kimya

Ürettiğimiz ürünlerin çoğu halı yıkama, koltuk temizliği, endüstriyel temizlik sektörleri için üretilmektedir. Bu sektörlerde kullanılan yüzey temizleyiciler, şampuanlar, kokular, leke sökücüler, yağ çözücüler ile ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Böylece temizlik sektörüyle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir tedarikçiden karşılayabilirsiniz. Lütfen fiyat teklifi ve bilgi istemekten asla çekinmeyiniz. Deneyimli kadromuz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.