Oto Şampuanı

MAGIC GREEN ECO FIRÇASIZ OTO ŞAMPUANI ( Cila etkili )

AKTİF KÖPÜK CİLA ETKİLİ FIRÇASIZ OTO YIKAMA ŞAMPUANI!

Kullanım Yerleri : Tüm motorlu vasıtalar ve deniz taşıtlarının dış yüzeylerinin temizliğinde kullanılan alkali esaslı üründür. Araç yüzeyini yıpratmadan temizler yıkama sonrasında bıraktığı ince film tabakası sayesinde dış etmenlere karşı aracı korur kuş pisliği sinek kalıntılarını ve kurumuş çamur lekelerini kısa sürede temizler klasik yıkama şeklini tek aşamaya indirgemesinden dolayı zaman su ve elektrik tüketiminden tasarruf sağlar.

Kullanım Şekli : 100lt/1,5lt oranında su ile seyreltilerek kullanılır. Zorlu kirlerde 3 dakika beklenildikten sonra basınçlı su ile yüzey durulanır.

 

Satın almak için

             

3N Kimya

Ürettiğimiz ürünlerin çoğu halı yıkama, koltuk temizliği, endüstriyel temizlik sektörleri için üretilmektedir. Bu sektörlerde kullanılan yüzey temizleyiciler, şampuanlar, kokular, leke sökücüler, yağ çözücüler ile ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Böylece temizlik sektörüyle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir tedarikçiden karşılayabilirsiniz. Lütfen fiyat teklifi ve bilgi istemekten asla çekinmeyiniz. Deneyimli kadromuz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.