Hijyen Yüzey Temizleyici

MAGIC GREEN HİJYEN ( Yüzey temizleyici )

TOKSİK OLMAYAN ÖZEL FORMÜLÜ SAYESİNDE HİJYEN SAĞLAR. BOYA, PARFÜM, SLES, KLOR İÇERMEZ DURULAMA GEREKTİRMEZ!

Kullanım yerleri:  Yıkanabilir ve silinebilir tüm yüzeylerde peroksit içeriği ile hijyen ve temizlik sağlar. Ev ve işyerleri, siteler, asansörler, hastaneler, kurumlar, okullar, oteller, yurtlar, AVM’ler, otobüs, tramvay, dolmuş, kafe, lokanta gibi ortak kullanım alanlarının hijyen ve temizliğinde kullanılır.

NOT : Etkin hijyen için yüksek dokunmatik yüzeylerde ( Kapı kolları, yemek masaları, mutfak tezgahları ve musluk kollarını) her gün Hijyen ile temizlenmelidir.

Kullanım şekli : Hijyen sağlamak islediğiniz yüzeye yaklaşık 30 cm mesafeden püskürtün, 2 dk bekleyip temiz ve kuru bir bezle silip kurulayın.

 

Satın almak için

             

3N Kimya

Ürettiğimiz ürünlerin çoğu halı yıkama, koltuk temizliği, endüstriyel temizlik sektörleri için üretilmektedir. Bu sektörlerde kullanılan yüzey temizleyiciler, şampuanlar, kokular, leke sökücüler, yağ çözücüler ile ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Böylece temizlik sektörüyle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir tedarikçiden karşılayabilirsiniz. Lütfen fiyat teklifi ve bilgi istemekten asla çekinmeyiniz. Deneyimli kadromuz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.