Joker L200 Halı Şampuanı

MAGIC GREEN JOKER L 200 HALI ŞAMPUANI (Leke çıkarıcı özellikli)

TÜM HALI VE LEKELERDE TEK ÜRÜN KULLANIM KOLAYLIĞI!

Kullanım Yerleri : Aktif köpük formülü ile kirleri dipten yüzeye taşıyarak su kullanımını minimuma indirir. Güçlü formülü sayesinde tüm halı, koltuk, stor perde temizliğinde yıkama deterjanı, leke çıkartıcı olarak kullanılır. Enerji ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Halı yıkama işletmelerine kullanım kolaylığı ve hız kazandırır.

Kullanım Oranları : Az kirli halılarda 1000lt /5It , Çok kirli halılarda 1000lt/7.5 It oranında sulandırılarak kullanılır.

Dikkat: Su ile seyreltmeden kullanmayınız risk içeren doğal elyaf halılar el dokuma floş viskon bambu halılarda 1000lt suya/2lt deterjan ilave ederek kullanılır.

 

Satın almak için

             

3N Kimya

Ürettiğimiz ürünlerin çoğu halı yıkama, koltuk temizliği, endüstriyel temizlik sektörleri için üretilmektedir. Bu sektörlerde kullanılan yüzey temizleyiciler, şampuanlar, kokular, leke sökücüler, yağ çözücüler ile ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Böylece temizlik sektörüyle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir tedarikçiden karşılayabilirsiniz. Lütfen fiyat teklifi ve bilgi istemekten asla çekinmeyiniz. Deneyimli kadromuz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.