Leke ve Yağ Sökücü

MAGIC GREEN STAIN REMOVER ( LEKE ÇIKARICI )

TÜM LEKELERDE EKSTRA GÜÇLENDİRİLMİŞ LEKE ÇKARICI YAĞ SÖKÜCÜ!

Kullanım Yerleri : Yanmış sarı yağ lekesi, yemek, salça, ketçap, mayonez, nar ekşisi, meyve suyu, çay, kahve, şarap, çikolata, kan, ruj, oje, ayakkabı boyası, Plastik boya, motor yağı, tükenmez kalem, keçeli kalem, daha birçok lekede kullanılır. Halı, koltuk, sandalye, yatak, stor perdelerde oluşan lekelerde Araç içi döşeme, koltuk, plastik motor ve mekanik aksamları temizliğinde, Sanayide yağlı parçaların temizliğinde , makine ve eminlerde oluşan yağ lastik izi diğer kirlerin temizliğinde, Fırın, aspiratör ve filtrelerde, ızgara, çöp kovası, klima, radyatör temizliğinde, Plastik masa, sandalye, bahçe mobilyaları temizliğinde, Çamaşır makinesi, gelinlik, tül perde, gömlek yaka kol kirleri ve diğer lekelerin temizliğinde kullanılır.

Kullanım Şekli : Kirli yüzeye püskürtün 1 dakika bekleyip ana yıkamayı yapın riskli gördüğünüz tüm alanlarda test etmeden kullanmayın.

 

Satın almak için

             

3N Kimya

Ürettiğimiz ürünlerin çoğu halı yıkama, koltuk temizliği, endüstriyel temizlik sektörleri için üretilmektedir. Bu sektörlerde kullanılan yüzey temizleyiciler, şampuanlar, kokular, leke sökücüler, yağ çözücüler ile ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Böylece temizlik sektörüyle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir tedarikçiden karşılayabilirsiniz. Lütfen fiyat teklifi ve bilgi istemekten asla çekinmeyiniz. Deneyimli kadromuz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.