Çamaşır Deterjanı

MAGIC GREEN MATİK ÇAMAŞIR DETERJANI ( Leke çıkarıcı özellikli )

GÜÇLÜ FORMÜLÜ İLE TÜM ISILARDA ÇÖZÜLEREK ÖN YIKAMASIZ LEKESİZ TEMİZLİK SAĞLAR ( Gelinlik temizliğinde mükemmel sonuçlar )

Kullanım Yerleri : Aktif formülü sayesinde leke çıkartıcı ve yumuşatıcı kullanmanıza gerek bırakmadığı için su, enerji ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Mükemmel temizlik ve hoş bir koku bırakır yoğun ve zor lekelerin üzerine direkt uygulayıp ana yıkama yapınız.

Kullanım Oranları : Az kirli çamaşırlarda 10kg/100mI , Çok kirli çamaşırlarda 10kg/150mI oranında kullanılır. Gelinlik yıkamada : 100lt suya 1lt deterjan ilave edilerek bir miktar beklendikten sonra makinaya atılarak yıkama yapılır.

 

Satın almak için

             

3N Kimya

Ürettiğimiz ürünlerin çoğu halı yıkama, koltuk temizliği, endüstriyel temizlik sektörleri için üretilmektedir. Bu sektörlerde kullanılan yüzey temizleyiciler, şampuanlar, kokular, leke sökücüler, yağ çözücüler ile ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Böylece temizlik sektörüyle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir tedarikçiden karşılayabilirsiniz. Lütfen fiyat teklifi ve bilgi istemekten asla çekinmeyiniz. Deneyimli kadromuz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.